Canary Islands: 892 agentów nieruchomości

Przeglądaj i znajdź dla siebie agenta nieruchomości.
Firma Target Estates została założona w sierpniu 2015 roku przez Williama Morillasa. Od tego czasu firma rozwijała się od klienta do klienta i od sprzedaży do sprzedaży. Misją i celem naszej firmy zawsze było i zawsze będzie "skupienie się na tym, czego szuka klient", słuchanie i znalezienie idealnej nieruchomości dla naszego klienta. Dla nas branża nieruchomości to nie show na Netfliksie czy bycie osobą publiczną na Instagramie, to nie luksus, ale raczej przywilej, a przede wszystkim usługa dla wszystkich naszych klientów. Target Estates znajduje się obecnie w fazie transformacji ze względu na wyzwania, jakie Covid 19 przyniósł naszemu światu, dlatego zrestrukturyzowaliśmy firmę i dokonaliśmy zwrotu o 380 stopni, dzięki czemu Target Estates staje się agencją międzynarodową. Prowadzeni przez Matta w Hiszpanii z zespołem 7 sprzedawców różnych narodowości, kontynuujemy stopniowy rozwój na Costa del Sol. W procesie transformacji zastosowaliśmy podstawowe narzędzia, aby zapewnić zintegrowaną obsługę naszym klientom i inwestorom zagranicznym za pomocą platformy Airbnb i innych podobnych platform, aby zapewnić atrakcyjny zwrot z inwestycji w nieruchomości. Vanessa Lange jest naszym głównym menedżerem w zakresie zarządzania inwestycjami w nieruchomości, od marketingu wynajmu wakacyjnego, organizowania sprzątania, remontu nieruchomości i odsprzedaży nieruchomości, kiedy chcesz. Nauczyliśmy się, że dbanie o naszych klientów to dbanie o siebie, a tym bardziej, gdy nasi klienci pochodzą z innych krajów.
Mediana cen sprzedaży
4 077 646 PLN
Oferty sprzedaży
170
Znane języki
Hiszpański, Czeski, Niemiecki, Angielski
GS Services jest firmą świadczącą usługi inwestycyjne, budowlane i sprzedaż nieruchomości. Naszą misją jest oferowanie wszystkich niezbędnych narzędzi do realizacji projektów budowlanych i remontowych, od projektowania i uzyskiwania licencji do utrzymania nieruchomości: energii elektrycznej, instalacji wodno-kanalizacyjnych, basenów i ogrodów. Specjalizujemy się w Nowej Konstrukcji i Luksusowych Willach. Odkryj nasze portfolio nieruchomości dostępnych do sprzedaży i wynajmu.
Mediana cen sprzedaży
3 841 572 PLN
Oferty sprzedaży
260
Znane języki
Hiszpański, Niemiecki, Angielski, Francuski, Włoski, Litewski, Rumuński, Rosyjski
Tamogante zawsze po Twojej stronie! to marka nieruchomości założona w 2014 roku przez Carmen Rosa Martín Pérez, profesjonalistkę w sektorze nieruchomości. Chciała zachować tożsamość wysp i zaoferować bliskość i przejrzystość, tak charakterystyczną dla Wysp Kanaryjskich. Guanczowie z wyspy Gran Canaria używali terminu tamogante w odniesieniu do swojego domu, swojego domu. Na innych wyspach można to przetłumaczyć jako schronienie. W ten sposób Tamogante stało się właśnie tym: bezpieczną, wygodną i godną zaufania przestrzenią, w której możesz nabyć swój przyszły dom, zachowując spokój ducha przez cały proces.
Mediana cen sprzedaży
768 314 PLN
Oferty sprzedaży
91
Znane języki
Hiszpański, Niemiecki, Angielski, Francuski, Włoski
Nasze biuro nieruchomości znajduje się w centrum handlowym San Agustin / na południu Gran Canarii od 2004 roku i jesteśmy jedną z najstarszych firm w tej okolicy. Moje wieloletnie doświadczenie i umiejętność prawdziwego słuchania moich klientów i rozumienia ich potrzeb sprawiły, że stałem się znany. W moim biurze zajmuję się trzema głównymi obszarami: sprzedażą, wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami na wynajem krótkoterminowy. Moje serce bije szczególnie dla Fincas i Rural Houses na Wyspach Kanaryjskich, autentycznych i pełnych charakteru nieruchomości, które odzwierciedlają piękno Wysp Kanaryjskich. Moja klientela jest niezwykle międzynarodowa i mam zaszczyt pracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, umiejętności wczuwania się w sytuację moich klientów i rozległej sieci kontaktów wypracowałem sobie solidną reputację w branży nieruchomości. Moim celem jest pomoc moim klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości i zapewnienie im najwyższej klasy obsługi.
Mediana cen sprzedaży
1 073 065 PLN
Oferty sprzedaży
48
Znane języki
Hiszpański, Niemiecki, Angielski, Włoski
Vitas Real Estate pomoże Ci zdobyć nieruchomość swoich marzeń!
Mediana cen sprzedaży
987 220 PLN
Oferty sprzedaży
23
Znane języki
Hiszpański
Profesjonalne doradztwo oferowane jest tym, którzy są zainteresowani kupnem domu zarówno w celu zainwestowania, jak i dla siebie, lub dla tych, którzy chcą wygodnie i bezpiecznie sprzedać swój dom.
Mediana cen sprzedaży
2 189 052 PLN
Oferty sprzedaży
76
Znane języki
Hiszpański, Kataloński, Francuski, Norweski (bokmål), Norweski, Szwedzki
Inmobiliaria Cardenas (od 1980) jest liderem na południu Gran Canarii z 4 biurami i zespołem 24 specjalistów z ponad 10 językami.
Mediana cen sprzedaży
1 180 371 PLN
Oferty sprzedaży
34
Znane języki
Angielski, Duński, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Norweski (bokmål), Niderlandzki, Rosyjski, Szwedzki
Mój dynamiczny i wielojęzyczny zespół udziela porad w 4 językach (niemieckim, angielskim, hiszpańskim i rosyjskim) i przy wsparciu zewnętrznych prawników i doradców dąży do tego, aby transakcje były szybkie, profesjonalne i nieskomplikowane. Kochamy nieruchomości i nie możemy się doczekać, aby być Twoją osobą kontaktową we wszystkich sprawach związanych z nieruchomościami na wyspie!
Mediana cen sprzedaży
1 350 989 PLN
Oferty sprzedaży
34
Znane języki
Hiszpański, Niemiecki, Angielski, Rosyjski
Możemy zaoferować Szeroki zakres usług o wysokiej wartości dodanej do zarządzania nieruchomością na sprzedaż lub wynajem.
Mediana cen sprzedaży
1 212 563 PLN
Oferty sprzedaży
14
Znane języki
Hiszpański, Angielski