Nowa inwestycja

Przytulna kamienica w śródziemnomorskim mieszkaniu

Finestrat
Apartamentów za sprzedaj
Niższa niż 1 683 707 zł
Preconstruction
2025

Dowiedz się, jak ASTRO, nasza sztuczna inteligencja, może pomóc Ci znaleźć swój dom w Hiszpanii, odwiedzając naszą stronę internetową.


Wyróżnia się wyjątkową jakością konstrukcji i wykończenia; z aluminiową stolarką z przegrodą termiczną w ciemnym odcieniu lub podobnym, uzupełnioną oknami z podwójnymi szybami z komorą powietrzną dla większej kontroli słonecznej i elektrycznie sterowanymi żaluzjami termoizolacyjnymi. We wnętrzu znajdują się solidne białe drzwi o eleganckim wykończeniu i chromowanych okuciach. Kuchnie są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt, w tym pralkę, oraz luksus ogrzewania podłogowego w łazienkach. Sterowanie klimatyzacją odbywa się bezproblemowo za pomocą kanałowych systemów pomp ciepła (do chłodzenia i ogrzewania), które oferują sterowanie w zależności od pomieszczenia, termostaty i łączność Wi-Fi.

Mieszkańcy będą mieli dostęp do wielu udogodnień, w tym wielu basenów, placu zabaw dla dzieci, przestrzeni do ćwiczeń kalisteniki, kortu tenisowego, w pełni wyposażonej siłowni i parkingu rowerowego gotowego do ładowania elektrycznego.

Basen
Centrum fitnessu
Garaż
Ogród

Finestrat, Finestrat

Interesuje cię to?

Wyślij zgłoszenie, aby umówić spotkanie lub zadać pytanie.

Oficjalna strona internetowa

www.estatux.com