Nowa inwestycja

Rezydencja w The Allen

Houston, 1711 Allen Pkwy, Houston, TX 77019, USA
Apartamentów za sprzedaj
Pomiędzy 8 130 630 zł a 39 047 850 zł
2 do 3 sypialni
212 do 330 m²
35 piętra/-er
Under construction
Trzeci (1 lipca–30 września) 2023

OAZA PARKOWA

W samym sercu Houston nowoczesna wieża wznosi się 35 pięter nad ulubionym parkiem miasta.

Witamy w Residences at The Allen. Luksusowy, wielofunkcyjny projekt zakotwiczony przez hotel Thompson i podniesiony przez prywatną kolekcję eleganckich kondominiów i penthousów zaprojektowanych wyłącznie z myślą o najbardziej komfortowym stylu życia w Inner Loop w Houston.

W Residences at The Allen czeka na Ciebie styl życia lub prywatność i komfort. Od dedykowanego konsjerża i parkingu z usługą parkingowego po posiłki w rezydencji i ścielenie łóżek, udogodnienia są wyjątkowo dostosowane do priorytetów naszych mieszkańców. Dzięki wyjątkowej lokalizacji wzdłuż Allen Parkway, ten elegancki wieżowiec rozszerza panoramę centrum Houston, na nowo definiując zasady krajobrazu. Każda z 99 rezydencji w Allen zapewnia doskonałość w całym tekście, z układami, które w pełni wykorzystują najnowsze inteligentne projekty, a niezakłócone widoki na park i miasto witają Cię pod każdym kątem. Równie widoki z wnętrza i obfitość naturalnego światła podkreślają unikalne szczegóły każdego domu.

RZECZY DROBNIEJSZE

Nasze luksusowe, nowoczesne kondominia na Allen Parkway są doskonale usytuowane na skrzyżowaniu biznesu i wypoczynku, zaledwie kilka minut od centrum Houston i znanej dzielnicy River Oaks. Rezydencje w Allen oferują szereg ekstrawaganckich udogodnień dla naszych mieszkańców. Odkryj szczegóły, które sprawiają, że życie tutaj jest ekscytujące, atrakcyjne i niezapomniane.

Rezydencje w hotelu Allen oferują luksusowe zakwaterowanie. Od dedykowanych usług konsjerża i usługi parkingowego po restauracje w rezydencji i luksusowe centrum fitness, te nowoczesne apartamenty na Allen Parkway oferują styl życia pełen prywatności i komfortu. Wszystkie nasze udogodnienia są wyjątkowo dostosowane do priorytetów naszych mieszkańców

Wyrafinowana obsługa

Skupiamy się na zapewnieniu mieszkańcom luksusowego życia w najlepszym wydaniu. Rezydencje w The Allen oferują legendarną obsługę, stylowe i prywatne otoczenie zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli i gości oraz ekskluzywny dostęp do luksusowych udogodnień hotelu Thompson Houston.

Wyżywienie na miejscu

Mieszkańcy i ich goście mają dostęp do trzech restauracji w hotelu Thompson Houston prowadzonych przez światowej klasy szefów kuchni.

24/7 Concierge i Valet

Zespół konsjerża będzie dostępny 24 godziny na dobę, aby łaskawie pomóc mieszkańcom w powitaniu gości, przyjęciu pakietów, odzyskaniu pojazdów lub innej usłudze specjalnie zamówionej.

Dostęp do prywatnej windy

Mieszkańcy i ich goście mogą cieszyć się swoją prywatnością i ograniczyć interakcje z publicznością dzięki prywatnemu dostępowi do windy.

Kryty basen

Profesjonalni pływacy, sportowcy i ci, którzy szukają bardziej prywatnego pływania, docenią nasz kryty basen dostępny tylko dla mieszkańców.

Prywatna sala konferencyjna

Prywatna sala konferencyjna jest dostępna dla mieszkańców na różne imprezy, spotkania i wszystko pomiędzy.

Rozległy pokład udogodnień

Duży taras udogodnień oferuje spokojną oazę w centrum Houston, wraz ze specjalnym barem i niezrównanym widokiem na miasto.

Prywatne kabiny i bar specjalny

Prywatne kabiny zapewnią przewiewne wytchnienie od słońca, a dobrze zaprojektowane przebieralnie pozwolą mieszkańcom wygodnie przychodzić i wychodzić.

Nowoczesne centrum fitness

Mieszkańcy mogą ćwiczyć lub brać udział w treningach personalnych w centrum fitness wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt.

Sala balowa i sale konferencyjne

Elegancko urządzone sale konferencyjne hotelu Thompson Houston są dostępne dla mieszkańców na wszelkiego rodzaju imprezy lub spotkania, w tym wesela i konferencje.

Usługa ścielenia łóżek

Mieszkańcy mogą również korzystać z nocnej usługi ścielenia łóżek, organizując się w hotelu, ułatwiając im wspaniały sen.

Zajęcia i udogodnienia przyjazne zwierzętom

Ponieważ można zorganizować usługi spacerów z psami, twój futrzany krewny poczuje się tak samo mile widziany w rezydencjach w Allen. Największy park dla psów w Houston znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu, oferując kolejny wspaniały dodatek dla szczeniąt.

Helistop

Prywatny helistop zapewni, że podróżowanie będzie dziecinnie proste dla mieszkańców. Oba lotniska w Houston są łatwo dostępne dzięki krótkiej przejażdżce helikopterem z dachu Residences at The Allen.

Udogodnienia w Residences at the Allen oferują komfort luksusowego domu, z całą wygodą życia z luksusowymi usługami hotelowymi.

1711 Allen Pkwy, Houston, TX 77019, USA, Houston

Interesuje cię to?

Wyślij zgłoszenie, aby umówić spotkanie lub zadać pytanie.

Oficjalna strona internetowa

residencesattheallen.com