Nowa inwestycja

Rezydencja w The Allen

Houston, 1711 Allen Pkwy, Houston, TX 77019, USA
Apartamentów za sprzedaj
Pomiędzy 7 642 391 zł a 36 703 053 zł
2 do 3 sypialni
212 do 330 m²
35 piętra/-er
Under construction
Trzeci (1 lipca–30 września) 2023

OAZA PARKOWA

W samym sercu Houston nowoczesna wieża wznosi się 35 pięter nad ulubionym parkiem miasta.

Witamy w Residences at The Allen. Luksusowy, wielofunkcyjny projekt zakotwiczony przez hotel Thompson i podniesiony przez prywatną kolekcję eleganckich kondominiów i penthousów zaprojektowanych wyłącznie z myślą o najbardziej komfortowym stylu życia w Inner Loop w Houston.

W Residences at The Allen czeka na Ciebie styl życia lub prywatność i komfort. Od dedykowanego konsjerża i parkingu z usługą parkingowego po posiłki w rezydencji i ścielenie łóżek, udogodnienia są wyjątkowo dostosowane do priorytetów naszych mieszkańców. Dzięki wyjątkowej lokalizacji wzdłuż Allen Parkway, ten elegancki wieżowiec rozszerza panoramę centrum Houston, na nowo definiując zasady krajobrazu. Każda z 99 rezydencji w Allen zapewnia doskonałość w całym tekście, z układami, które w pełni wykorzystują najnowsze inteligentne projekty, a niezakłócone widoki na park i miasto witają Cię pod każdym kątem. Równie widoki z wnętrza i obfitość naturalnego światła podkreślają unikalne szczegóły każdego domu.

RZECZY DROBNIEJSZE

Nasze luksusowe, nowoczesne kondominia na Allen Parkway są doskonale usytuowane na skrzyżowaniu biznesu i wypoczynku, zaledwie kilka minut od centrum Houston i znanej dzielnicy River Oaks. Rezydencje w Allen oferują szereg ekstrawaganckich udogodnień dla naszych mieszkańców. Odkryj szczegóły, które sprawiają, że życie tutaj jest ekscytujące, atrakcyjne i niezapomniane.

Rezydencje w hotelu Allen oferują luksusowe zakwaterowanie. Od dedykowanych usług konsjerża i usługi parkingowego po restauracje w rezydencji i luksusowe centrum fitness, te nowoczesne apartamenty na Allen Parkway oferują styl życia pełen prywatności i komfortu. Wszystkie nasze udogodnienia są wyjątkowo dostosowane do priorytetów naszych mieszkańców

Wyrafinowana obsługa

Skupiamy się na zapewnieniu mieszkańcom luksusowego życia w najlepszym wydaniu. Rezydencje w The Allen oferują legendarną obsługę, stylowe i prywatne otoczenie zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli i gości oraz ekskluzywny dostęp do luksusowych udogodnień hotelu Thompson Houston.

Wyżywienie na miejscu

Mieszkańcy i ich goście mają dostęp do trzech restauracji w hotelu Thompson Houston prowadzonych przez światowej klasy szefów kuchni.

24/7 Concierge i Valet

Zespół konsjerża będzie dostępny 24 godziny na dobę, aby łaskawie pomóc mieszkańcom w powitaniu gości, przyjęciu pakietów, odzyskaniu pojazdów lub innej usłudze specjalnie zamówionej.

Dostęp do prywatnej windy

Mieszkańcy i ich goście mogą cieszyć się swoją prywatnością i ograniczyć interakcje z publicznością dzięki prywatnemu dostępowi do windy.

Kryty basen

Profesjonalni pływacy, sportowcy i ci, którzy szukają bardziej prywatnego pływania, docenią nasz kryty basen dostępny tylko dla mieszkańców.

Prywatna sala konferencyjna

Prywatna sala konferencyjna jest dostępna dla mieszkańców na różne imprezy, spotkania i wszystko pomiędzy.

Rozległy pokład udogodnień

Duży taras udogodnień oferuje spokojną oazę w centrum Houston, wraz ze specjalnym barem i niezrównanym widokiem na miasto.

Prywatne kabiny i bar specjalny

Prywatne kabiny zapewnią przewiewne wytchnienie od słońca, a dobrze zaprojektowane przebieralnie pozwolą mieszkańcom wygodnie przychodzić i wychodzić.

Nowoczesne centrum fitness

Mieszkańcy mogą ćwiczyć lub brać udział w treningach personalnych w centrum fitness wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt.

Sala balowa i sale konferencyjne

Elegancko urządzone sale konferencyjne hotelu Thompson Houston są dostępne dla mieszkańców na wszelkiego rodzaju imprezy lub spotkania, w tym wesela i konferencje.

Usługa ścielenia łóżek

Mieszkańcy mogą również korzystać z nocnej usługi ścielenia łóżek, organizując się w hotelu, ułatwiając im wspaniały sen.

Zajęcia i udogodnienia przyjazne zwierzętom

Ponieważ można zorganizować usługi spacerów z psami, twój futrzany krewny poczuje się tak samo mile widziany w rezydencjach w Allen. Największy park dla psów w Houston znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu, oferując kolejny wspaniały dodatek dla szczeniąt.

Helistop

Prywatny helistop zapewni, że podróżowanie będzie dziecinnie proste dla mieszkańców. Oba lotniska w Houston są łatwo dostępne dzięki krótkiej przejażdżce helikopterem z dachu Residences at The Allen.

Udogodnienia w Residences at the Allen oferują komfort luksusowego domu, z całą wygodą życia z luksusowymi usługami hotelowymi.

Udogodnienia wydobyta przez sztuczną inteligencję.
Concierge 24/7

1711 Allen Pkwy, Houston, TX 77019, USA, Houston

Niezasłonięty widok na miasto
Niezasłonięty widok na park

Interesuje cię to?

Wyślij zgłoszenie, aby umówić spotkanie lub zadać pytanie.

Oficjalna strona internetowa

residencesattheallen.com