Lizbona: 1892 agentów nieruchomości

Przeglądaj i znajdź dla siebie agenta nieruchomości.
Grupa Marta Valle z ponad 13-letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości jest dziś jednym z najbardziej produktywnych zespołów w kraju, zajmując pierwsze miejsce w rankingu Keller Williams w Portugalii. W 2018 roku nasz CEO otrzymał specjalne wyróżnienie magazynu Forbes, będąc jednym z 15 najbardziej produktywnych konsultantów rynku nieruchomości w naszym kraju. Z zespołem rozszerzonym o główne miasta w Portugalii - Lizbona, Cascais, Porto, Aveiro, Coimbra i Algarve. Z modelem specjalizacji handlowej, w Grupie Marta Valle mamy od Agentów Aukcji, Agenta Kupujących, Dział Administracyjny oraz Marketingu i komunikacji. Wszystko zaprojektowane tak, aby doświadczenie naszych klientów było zróżnicowane i szczęśliwe. TWÓJ PARTNER NA CAŁE ŻYCIE W PORTUGALII
Mediana cen sprzedaży
2 740 756 PLN
Oferty sprzedaży
21
Znane języki
Portugalski, Angielski, Hiszpański, Francuski, Włoski, Rosyjski
TOP 5 Remax Polska Jestem Konsultantem z ponad 5-letnim doświadczeniem na rynku, z wieloma transakcjami na rynku krajowym z klientami krajowymi i innymi narodowościami. Podążam za spersonalizowanym klientem, prezentując najlepsze hipotezy dostępne na rynku dla uczciwego zakupu. Policz mnie! Jestem całkowicie do Państwa dyspozycji.
Mediana cen sprzedaży
3 591 487 PLN
Oferty sprzedaży
36
Znane języki
Portugalski, Angielski, Hiszpański, Francuski, Włoski, Norweski (bokmål)
Jestem konsultantem o największej rotacji w agencji Remax Prestige, agencji nr 1 w Europie. Towarzyszę krajowym i międzynarodowym klientom w kupnie i sprzedaży nieruchomości w Lizbonie, Cascais i Algarve. Jestem specjalistą od rynku dóbr luksusowych w Portugalii. Tło: Posiadam wykształcenie prawnicze. Posiadam tytuł magistra prawa i zarządzania oraz duże doświadczenie w obszarze handlowym w międzynarodowych firmach, takich jak Deloitte i KPMG.
Mediana cen sprzedaży
3 288 907 PLN
Oferty sprzedaży
39
Znane języki
Portugalski, Angielski, Hiszpański
W naszym zespole doradców ds. nieruchomości znajdziesz doskonałych specjalistów przeszkolonych, aby pomóc w procesie kupna i sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy wykwalifikowani do towarzyszenia całemu procesowi kupna i sprzedaży Twojej nieruchomości. Kontynuacja całego procesu biurokratycznego, pośrednictwa kredytowego i zarządzania aktywami.
Mediana cen sprzedaży
800 301 PLN
Oferty sprzedaży
47
Znane języki
Portugalski, Angielski, Hiszpański, Francuski
Z ponad 8-letnim doświadczeniem, dziś przychodzę, aby zaoferować Ci to, co mam dla Ciebie, mój CZAS, aby wysłuchać i zrozumieć, jak mogę pomóc w tym procesie, tak ważnym i z tak dużą odpowiedzialnością, jakim jest zakup lub sprzedaż nieruchomości. Skupienie, wiara i wytrwałość. ❤️To jest moja istota.
Mediana cen sprzedaży
1 006 406 PLN
Oferty sprzedaży
21
Znane języki
Portugalski, Angielski
Invest 351 to firma konsultingowa specjalizująca się w sektorze nieruchomości w Portugalii.
Mediana cen sprzedaży
1 666 380 PLN
Oferty sprzedaży
159
Znane języki
Portugalski, Arabski, Bułgarski, Kataloński, Czeski, Duński, Niemiecki, Grecki, Angielski, Hiszpański, Estoński, Baskijski, Fiński, Francuski, Hebrajski, Hindi, Chorwacki, Indonezyjski, Włoski, Japoński, Koreański, Litewski, Łotewski, Malajski, Norweski (bokmål), Niderlandzki, Norweski, Polski, Rumuński, Rosyjski, Słowacki, Słoweński, Albański, Serbski, Szwedzki, Tajski, Turecki, Ukraiński, Chiński (kantoński), Chiński (mandaryński)
Kupno lub sprzedaż domu w Portugalii nie jest tak liniowym i prostym procesem, jak mogłoby się wydawać. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zająć się wszystkimi sytuacjami, które mogą zaistnieć, aby zapewnić sprawne zakończenie biznesu. Znając Twoje potrzeby, wybierzemy nieruchomości, które najbardziej Ci odpowiadają i tym samym znajdziemy dom Twoich marzeń. Posiadamy bardzo kompletny zakres usług, z pełnym wsparciem na wszystkich etapach procesu, od całej części biurokratycznej, po przeprowadzkę i dekorację Twojego domu. Nie chcemy, żebyś zawracał sobie głowę czymkolwiek!
Mediana cen sprzedaży
2 532 459 PLN
Oferty sprzedaży
18
Znane języki
Portugalski, Angielski, Francuski
Konsultant ds. Nieruchomości na Azorach od 15 lat
Mediana cen sprzedaży
1 183 897 PLN
Oferty sprzedaży
64
Znane języki
Portugalski, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuski, Włoski
Jestem konsultantem, który lubi pracować głównie w poszukiwaniu rozwiązań dla kupujących klientów. Jeśli jesteś bardzo zajętą osobą lub wolisz zwrócić się do profesjonalisty, aby znaleźć odpowiednią nieruchomość dla Ciebie, dlaczego nie zatrudnić mnie? Skontaktuj się ze mną, dowiedz się, zobaczysz, że nie żałujesz.
Mediana cen sprzedaży
830 997 PLN
Oferty sprzedaży
30
Znane języki
Portugalski, Angielski, Hiszpański